MZSP Rekrutacja


Pytania i odpowiedzi: Rekrutacja online
Pytania i odpowiedzi >Rekrutacja online
Ile mogę złożyć podań do MZSP?Jak mogę złożyć podanie?Jak zacząćJeżeli wykorzystałem/am gotowy wzór podania w formacie pdf lub docx i złożyłem/am je w sekretariacie to czy mogę zarejestrować się on-line?
Kiedy zmieni się status mojego podania?
Ile mogę złożyć podań do MZSP?

Do każdego typu szkoły jedno podanie, gdzie typ szkoły to:


 • Liceum Ogłlnokształcące:

  • Medialno-Dziennikarskie

  • Językowo-Biznesowe

  • Promedyczne

  • Mundurowo-administracyjne

 • Technikum:
  • Informatyczne,

  • Organizacji Reklamy,

  • Drzewne,

  • Grafiki i Poligrafii Cyfrowej


 • Branżowa Szkoła I Stopnia:

  • Stolarz,

  • Tapicer

Do góry
Jak mogę złożyć podanie?
Podanie do złożenia w szkole możesz przygotować za pomocą formularza znajdującego się na stronie http://nabor.mzsp.pl/aplikacja/rekrutacja.php po przeprowadzeniu prawidłowej rejestracji i zalogowaniu się do konta kandydata za pomocą numeru PESEL i hasła podanego przy rejestracji.

W kolejnym kroku należy wybrać z menu dodaj podanie.


Po wybraniu typu szkoły i drugiego języka oraz zatwierdzeniu wyboru przyciskiem dodaj podanie możesz wydrukować dodane podanie/podania i podpisane przez Ciebie oraz Twoich rodziców złożyć w sekretariacie MZSP w terminie od 8 maja do 9 czerwca 2017 r.


Do góry
Jak zacząć
Drodzy Gimnazjaliści!

Przy pomocy tej strony będziecie mogli poznać ofertę Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym, wypełnić podanie o przyjęcie do szkoły oraz sprawdzić wyniki rekrutacji.


Na początek należy się zalogować na stronie http://nabor.mzsp.pl/aplikacja/rekrutacja.php. Jeżeli nie macie jeszcze konta należy się zarejestrować na stronie:http://nabor.mzsp.pl/aplikacja/rekrutacja.php?rejestracja


Do góry
Jeżeli wykorzystałem/am gotowy wzór podania w formacie pdf lub docx i złożyłem/am je w sekretariacie to czy mogę zarejestrować się on-line?
Aplikacja rekrutacji on-line działa na zasadzie asystenta w przygotowaniu podania do złożenia w szkole.
Jeżeli wykorzystałeś/aś gotowy wzór podania w formacie pdf lub docx i złożyłeś/aś je w sekretariacie to Twoje dane zostały wprowadzone do aplikacji w celu przeprowadzenia dalszego naboru więc rejestracja nie jest już możliwa, gdyż Twój PESEL i pozostałe dane są już w bazie danych.
W momencie dostarczenia pozostałych dokumentów naboru - świadectwa ukończenia gimnazjum i wyników egzaminu po rozdaniu świadectw, dane te będą uzupełniane w celu przyjęcia Cię do szkoły.
Do góry
Kiedy zmieni się status mojego podania?

Status podania z domyślnego zostanie zmieniony na potwierdzony po dostarczeniu wydrukowanego i podpisanego podania przez Ciebie i twoich rodziców/opiekunów do sekretariatu MZSP w dniach od 8 maja do 9 czerwca 2017 r.Kolejny raz status Twojego podania zmieni się w dniach od 23 do 27 czerwca 2017 r. do godz. 15:00 z potwierdzony na zakwalifikowany lub niezakwalifikowany. Związane to jest z przyjmowaniem świadectw ukończenia gimnazjum oraz zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego otrzymanych z OKEOd 30 czerwca do 5 lipca 2017 r. do godz. 15:00 trwa potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole poprzez złożenie oryginałów dokumentów. W tym okresie po dostarczeniu oryginałów dokumentów zmieni się status Twojego podania z zakwalifikowany na przyjęty do szkoły


Do góry